Kontakt

GRUPA Hoppe-Wartenberg

40-085 Katowice, ul. Mickiewicza 29
Tel: +48 881 968 220
e-mail: biuro@bhpprotect.pl
www.hoppe-wartenberg.pl

Hoppe-Wartenberg PRESTIŻ

BHP Protect System Sp. z o.o.

Hoppe-Wartenberg SECURITY

Biuro Zarządu

Grupa Hoppe-Wartenberg
ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
Tel: +48 881 968 220
Tel: +48 (32) 793 41 10

Adam Koenig
Pełnomocnik Zarządu
Dyrektor Zarządzający
Tel: +48 790 447 071
a.koenig@bhpprotect.pl
a.koenig@hoppe-wartenberg.pl

Dział Handlowy

Michał Wiatrak
Specjalista ds. zamówień i zaopatrzenia (środki czystości i art. do sprzątania)- Informatyk
Tel: +48 790 447 075
m.wiatrak@bhpprotect.pl

Marzena Stalmach
Specjalista ds. zamówień i zaopatrzenia (ubrania robocze)
Tel: +48 533 157 937
m.stalmach@bhpprotect.pl

Dział Administracyjny

Martyna Łopatecka
Kierownik ds administracyjnych
Tel: +48 533 927 189
biuro@hwprestiz.pl
biuro@bhpprotect.pl
m.lopatecka@bhpprotect.pl

Ochrona

Kamila Szymczak
Koordynator ds ochrony
Tel: +48 536 389 878
k.szymczak@k.szymczak.pl

Dominik Gash
Koordynator ds ochrony
Tel: +48 531 489 519
d.gash@k.szymczak.pl

Dział Księgowości

Grzegorz Wojciechowski
Główny księgowy
Tel: +48 694 455 353

Dział Kadr i Płac

Elżbieta Barczyk-Augustyniak
Specjalista ds. kadr i płac
Tel: +48 (032) 793 41 10
Tel: +48 881 968 220

Dział Rekrutacji

Ewa Mańka
Specjalista ds. rekrutacji
Tel: +48 692 418 425
e.manka@bhpprotect.pl

Sylwia Badurek
Specjalista ds. rekrutacji
Tel: +48 734 475 479
s.badurek@bhpprotect.pl

Dział Operacyjny – Koordynator ds usług

Izabela Będkowska
Kierownik zespołu
Tel: +48 503 178 622

Izabela Fryc
Koordynator
I.fryc@bhpprotect.pl
Tel: +48 794 447 075

Dział BHP

Martyna Łopatecka
Starszy Inspektor BHP
Tel: +48 533 927 189
biuro@hwprestiz.pl
biuro@bhpprotect.pl
m.lopatecka@bhpprotect.pl