GRUPA Hoppe-Wartenberg

Usługi sprzątające

Wyznaczamy nowe trendy w biznesie

Oferujemy:

Kompleksowe utrzymanie czystości w biurowcach

Sprzątanie hal magazynowych

Sprzątanie powierzchni handlowych

Sprzątanie zakładów przemysłowych

Pielęgnacja terenów zielonych

Usługi specjalistyczne

Przestrzeń Bez Granic

Komplementarność usług - jedność w działaniu!

Uzupełnianie się to specjalność naszej firmy sprzątającej! Prowadzimy dwie firmy, które – działając w pełnej symbiozie – specjalizują się w komplementarnych usługach sprzątających. Jesteśmy solidni, niezawodni i skuteczni. Szybko reagujemy na zgłoszone zlecenia. Nasza firma sprzątająca pracuje wydajnie, szybko i w oparciu o najlepszy sprzęt. Firma Sprzątająca Prestiż zajmuje się sprzątaniem hal, biur i… myciem przeszklenia na dużych wysokościach. Dla nas przestrzeń nie zna granic!

Hoppe Wartenberg - Prestiż

Firma sprzątająca Katowice

BHP Protect system

Zakład pracy chronionej Katowice

Partnerzy w biznesie - nasze atuty

Profesjonalna kadra - sercem przedsiębiorstwa!

Nie zatrudniamy osób „z ulicy”. Pracownicy firmy sprzątającej Prestiż to starannie dobrany personel, głównie pod kątem umiejętności obsługi zaawansowanego sprzętu i zachowywania przepisów BHP.

Wydajność - atut decydujący o konkurencyjności!

Zlecone nam prace realizujemy nawet w kilka godzin od złożenia zamówienia. Działania naszej firmy sprzątającej są jak najbardziej profesjonalne i staranne – szanujemy czas naszych Klientów.

Nowoczesny sprzęt = szybsza i skuteczniejsza praca

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. W rękach doświadczonego personelu firmy sprzątającej to prawdziwy atut. Dotyczy to zarówno sprzątania wnętrz, jak i prac na wysokościach.

Zniżki, pakiety usług dodatkowych

Partnerzy w biznesie naszej firmy sprzątającej Prestiż to dla nas prawdziwy skarb. Sprawdź sam, jak premiujemy naszych długotrwałych partnerów biznesowych.

 

Dlaczego warto zaufać naszej firmie sprzątającej? Ponieważ mamy najlepszy sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i co ważne – pracujemy bezpiecznie. Ludzi do współpracy dobieraliśmy przez lata. Według GUS-u, w 2002 roku aż 30 procent wypadków w pracy, stanowiły upadki z dużych wysokości. My pracujemy bezpiecznie, dbając o standardy BHP.

Wybierz Firmę Sprzątającą Prestiż z Katowic!
Z Tobą chcemy budować trwałe relacje biznesowe! Pamiętaj – sprzątanie to nasza specjalność!

 

Usługi czystościowe standardowe

Do tego rodzaju usług świadczonych przez naszą firmę sprzątającą należą: sprzątanie powierzchni biurowych, hotelowych, hal i magazynów wysokiego składowania, przestrzeni w centrach handlowych i marketach oraz prace porządkowe na zewnątrz obiektów. Czyszczenie i odśnieżanie dróg i parkingów. Usuwanie zanieczyszczeń po budowach i sprzątanie po remontach.

Sprzątanie biur Katowice >>

Prace wysokościowe

Firma Sprzątająca Prestiż posprząta wszystko. Nawet na dużych wysokościach!!!
Sprzątamy tam, gdzie inni boją się wejść. Specjalizujemy się w sprzątaniu na dużych wysokościach. Czyścimy konstrukcje stalowe, przeszklenia, elewacje i dachy. Dajemy sobie radę wszędzie tam, gdzie inni nigdy nie wejdą.

Mycie okien i elewacji Katowice >>

Usługi specjalistyczne

Szlifowanie i konserwacja powierzchni z nabłyszczeniem kamienia naturalnego, szorstkowanie granitu za pomocą płomieniowania, nakładanie impregnatów ochronnych lub nabłyszczających, czyszczenie powierzchni dywanowych wielkometrażowych, Sterowanie Procesami Odświeżania Powierzchni (SPOP)- tego wszystkiego podejmie się Firma Sprzątająca Prestiż
Czyszczenie podłóg Katowice >>

Usługi pielęgnacji zieleni

W ramach strategii firmy nasza firma sprzątająca wypracowała program KWO, który od wielu lat sprawdza się i jest korzystny dla klienta i dla nas. Dzieli on obiekt sprzątający na trzy strefy pod kątem występowania form zielonych. Pierwsza strefa to otocznie zewnętrzne, następna to strefa ekspozycji lub miejsce przyjmowania gości klienta i trzecia to miejsce dla pracowników firmy.

Pielęgnacja zieleni Katowice>>

Prestiż - firma sprzątająca Katowice

Szkolenia

Oferujemy prowadzenie profesjonalnych rozbudowanych szkoleń dla pracowników na podstawie planu higienicznego obiektu. Firma sprzątająca Prestiż przyjmuje zlecenia dotyczące szkoleń.

Sprawdź

Audyt

Firma Sprzątająca Hoppe-Wartenberg Prestiż, czyli profesjonalna firma z branży sprzątania to idealny sposób na przeprowadzenie audytu z zakresu czystości w każdej firmie.

Sprawdź

Referencje

 • …W okresie kilkuletniej współpracy firma Hoppe-Wattenberg Prestiż dała się poznać z jak najlepszej strony. Wyróżnia się w szczególności wykwalifikowanym, zaufanym i dyskretnym personelem oraz wysoką dbałością o szczegóły. Na podkreślenie zasługuje staranność i rzetelność świadczonych usług, jak również pełna dyspozycyjność personelu adekwatna do częstokroć wydłużonych godzin pracy naszych pracowników, oraz wszelkich doraźnych interwencji związanych z pracami porządkowymi. Naszym zdaniem firma Hoppe-Wartenberg Prestiż jest godna zaufania i polecenia wszystkim ceniącym sobie pracę w komfortowych warunkach.

  - Emil Wąsacz, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Stalexport Autostrady S.A.

 • .. przeprowadzał szkolenia dla pracowników firmy RED POINT SECURITY sp. z o.o. W zakresie utrzymania czystości i porządku na obiekcie, tj.: o przeprowadzenia audytu obiektu; o sporządzenia i wdrożenia utrzymania czystości na obiekcie; o opracowania materiałów szkoleniowych z zakresie utrzymania czystości; doboru sprzętu i środków myjących; logistyki. Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny. Pan Sebastian Hoppe – Wartenberg wykazał się bardzo dużą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, a przygotowane materiały szkoleniowe są przejrzyste i pomocne W naszej pracy.

  - Grzegorz Jagiełło, Dyrektor Regionu Red Point Security Sp. z o.o.

 • Zakład Usługowy HOPPE-WARTENBERG PRESTIŻ z Mikołowa prowadzi usługi czystościowe na rzecz biurowca SKANSKA S.A. w Gliwicach od O4 czerwca 2013 roku. Wejście tej firmy na obiekt zaskutkowało pozytywnymi opiniami ze strony osób pracujących w biurach, którzy zauważyli znaczną zmianę w jakości sprzątania. Podwyższony standard czystości firma Prestiż osiągnęła głównie dzięki perfekcyjnie wyszkolonemu personelowi oraz skutecznym i ładnie pachnącym środkom myjącym. Rekomendujemy firmę HOPPE-WARTENBERG PRESTIŻ ponieważ uznajemy ją za godną zaufania i polecenia.

  - Bartłomiej Woźniczko, Prokurent Time Security Sp. z o.o.

 • …przejęcie … obiektów do sprzątania było bardzo sprawne i bezkolizyjne, co dowodzi wysokiego profesjonalizmu. Ponadto potwierdzamy, iż firma BHP Protect System Sp. z o.o. charakteryzuje się bardzo dobrą organizacją pracy. Pracowników w niej zatrudnionych cechuje sumienność, dokładność oraz uczciwość, a przede wszystkim wysokie zaangażowanie. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a używane środki oraz sprzęt uzupełniają obraz profesjonalizmu firmy.

  - Krzysztof Kasprzycki, Wiceprezes Zarządu ZSK FERRUM S.A.

 • …Firma posiada bardzo dobrze przeszkolony personel, który wykonuje swoje obowiązki w sposób profesjonalny. Dysponuje także nowym sprzętem, dobrze dobranym dla naszych potrzeb i świadczonego zakresu prac. Dzięki bardzo dobrej organizacji pracy serwisu sprzątającego, nasze Centrum Handlowe jest utrzymane w wysokim standardzie czystości. Niniejszym rekomenduję firmę Zakład Usługowy Hoppe Wartenberg PRESTIŻ Sebastian Hoppe Wartenberg jako rzetelnego partnera do współpracy.

  - Katarzyna Zegar, Dyrektor Galerii Handlowej NIWA

 • …Zakład Usługowy Hoppe – Wartenberg PRESTIŻ Sebastian Hoppe – Wartenberg świadczy powyższe usługi w naszej firmie od stycznia 2015 roku. Usługi wykonywane są bardzo rzetelnie, na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje dobra organizacja pracy oraz wyszkoleni pracownicy firmy.
  Koloryt – Plus Sp. z o.o. rekomenduje firmę Zakład Usługowy Hoppe – Wartenberg PRESTIŻ Sebastian Hoppe – Wartenberg w Mikołowie jako sprawdzonego i zaufanego partnera.

  - Izabela Matuszewska, Dyrektor Regionu Południa Polski

 • Pan mgr inż. Sebastian Hoppe-Wartenberg, właściciel firmy Hoppe-Wartenberg Prestiż w miesiącach od kwietnia do maja 2008r. przeprowadzał szkolenia dla pracowników firmy RED Point Security sp. z o.o. w zakresie utrzymania czystości i porządku na obiektach, tj:
  przeprowadzenie audytu; sporządzenia i wdrożenia utrzymania czystości na obiekcie; opracowania materiałów szkoleniowych w zakresie utrzymania czystości; doboru sprzętu i środków myjących; logistyki.
  Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny. Pan Sebastian Hoppe-Wartenberg wykazał się bardzo dużą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, a przygotowane materiały szkoleniowe są przejrzyste i pomocne w naszej pracy.

  - Grzegorz Jagiełło, Dyrektor regionu, RED Point Security