Sprzątanie galerii handlowych

Sprzątamy także galerie handlowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze stale rosnących potrzeb i wymagań rynku. Pragniemy podkreślić, że dysponujemy optymalnie przystosowanym zapleczem technicznym oraz logistycznym, co sprawia, że wszelkie prace w zakresie sprzątanie galerii handlowych przeprowadzane są sprawnie i terminowo. Zespół naszych pracowników to osoby niezwykle kompetentne, z wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialne i zaangażowane w powierzane im zadania i obowiązki.

Sprzątanie powierzchni biurowych

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę utrzymania czystości w obiektach biurowych. Kompleksowe usługi sprzątania firm i biur obejmują: mycie podłóg odkurzanie dywanów i wykładzin ścieranie kurzu z mebli, biurek, parapetów, lamp, urządzeń biurowych, umycie powierzchni szklanych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych, opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków,

Mycie powierzchni przemysłowych

Oferujemy usługi bieżącego utrzymania czystości  oraz doczyszczania powierzchni m.in. hal magazynowych. Posiadamy profesjonalne urządzenia  szorująco-zbierające, które pozwalają nam sprzątać duże powierzchnie w krótkim czasie, zapewniając jednocześnie wysoki poziom świadczonych usług.